PE2512FKF070R018L Yageo
  • Part Number: PE2512FKF070R018L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.018 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512FKF070R018L Yageo
    PE2512FKF070R018L Yageo
    PE2512FKF070R018L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512FKF070R018L is described as RES 0.018 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK