PE2512FKF070R012L Yageo
  • Part Number: PE2512FKF070R012L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.012 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512FKF070R012L Yageo
    PE2512FKF070R012L Yageo
    PE2512FKF070R012L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512FKF070R012L is described as RES 0.012 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A