PE2512DKM070R03L Yageo
  • Part Number: PE2512DKM070R03L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.03 OHM 0.5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512DKM070R03L Yageo
    PE2512DKM070R03L Yageo
    PE2512DKM070R03L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512DKM070R03L is described as RES 0.03 OHM 0.5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.