PE2512DKM070R025L Yageo
  • Part Number: PE2512DKM070R025L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.025 OHM 0.5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512DKM070R025L Yageo
    PE2512DKM070R025L Yageo
    PE2512DKM070R025L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512DKM070R025L is described as RES 0.025 OHM 0.5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM