PE2512DKM070R01L Yageo
  • Part Number: PE2512DKM070R01L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.01 OHM 0.5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512DKM070R01L Yageo
    PE2512DKM070R01L Yageo
    PE2512DKM070R01L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512DKM070R01L is described as RES 0.01 OHM 0.5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM