PE2010JKM070R03L Yageo
  • Part Number: PE2010JKM070R03L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.03 OHM 5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010JKM070R03L Yageo
    PE2010JKM070R03L Yageo
    PE2010JKM070R03L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010JKM070R03L is described as RES 0.03 OHM 5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM