PE2010FKF7W0R015L Yageo
  • Part Number: PE2010FKF7W0R015L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.015 OHM 1% 1W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010FKF7W0R015L Yageo
    PE2010FKF7W0R015L Yageo
    PE2010FKF7W0R015L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010FKF7W0R015L is described as RES 0.015 OHM 1% 1W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN