PE2010FKF7W0R007L Yageo
  • Part Number: PE2010FKF7W0R007L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.007 OHM 1% 1W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010FKF7W0R007L Yageo
    PE2010FKF7W0R007L Yageo
    PE2010FKF7W0R007L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010FKF7W0R007L is described as RES 0.007 OHM 1% 1W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F