PE2010FKE7W0R03L Yageo
  • Part Number: PE2010FKE7W0R03L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.03 OHM 1% 1W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010FKE7W0R03L Yageo
    PE2010FKE7W0R03L Yageo
    PE2010FKE7W0R03L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010FKE7W0R03L is described as RES 0.03 OHM 1% 1W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS