PE2010FKE7W0R033L Yageo
  • Part Number: PE2010FKE7W0R033L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.033 OHM 1% 1W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010FKE7W0R033L Yageo
    PE2010FKE7W0R033L Yageo
    PE2010FKE7W0R033L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010FKE7W0R033L is described as RES 0.033 OHM 1% 1W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM