PE2010FKE7W0R02L Yageo
  • Part Number: PE2010FKE7W0R02L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.02 OHM 1% 1W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010FKE7W0R02L Yageo
    PE2010FKE7W0R02L Yageo
    PE2010FKE7W0R02L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010FKE7W0R02L is described as RES 0.02 OHM 1% 1W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE