PE2010DKM070R05L Yageo
  • Part Number: PE2010DKM070R05L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.05 OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010DKM070R05L Yageo
    PE2010DKM070R05L Yageo
    PE2010DKM070R05L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010DKM070R05L is described as RES 0.05 OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ