PE2010DKE7W0R033L Yageo
  • Part Number: PE2010DKE7W0R033L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.033 OHM 0.5% 1W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010DKE7W0R033L Yageo
    PE2010DKE7W0R033L Yageo
    PE2010DKE7W0R033L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010DKE7W0R033L is described as RES 0.033 OHM 0.5% 1W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE