PE1206JRF7W0R006L Yageo
  • Part Number: PE1206JRF7W0R006L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.006 OHM 5% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206JRF7W0R006L Yageo
    PE1206JRF7W0R006L Yageo
    PE1206JRF7W0R006L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206JRF7W0R006L is described as RES 0.006 OHM 5% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M