PE1206JRF7W0R005L Yageo
  • Part Number: PE1206JRF7W0R005L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.005 OHM 5% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206JRF7W0R005L Yageo
    PE1206JRF7W0R005L Yageo
    PE1206JRF7W0R005L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206JRF7W0R005L is described as RES 0.005 OHM 5% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM