PE1206FRM7W0R039L Yageo
  • Part Number: PE1206FRM7W0R039L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.039 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206FRM7W0R039L Yageo
    PE1206FRM7W0R039L Yageo
    PE1206FRM7W0R039L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206FRM7W0R039L is described as RES 0.039 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM