PE1206FRM7W0R033L Yageo
  • Part Number: PE1206FRM7W0R033L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206FRM7W0R033L Yageo
    PE1206FRM7W0R033L Yageo
    PE1206FRM7W0R033L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206FRM7W0R033L is described as RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS