PE1206FRM7W0R008L Yageo
  • Part Number: PE1206FRM7W0R008L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.008 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206FRM7W0R008L Yageo
    PE1206FRM7W0R008L Yageo
    PE1206FRM7W0R008L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206FRM7W0R008L is described as RES 0.008 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE