PE1206FRM470R03L Yageo
  • Part Number: PE1206FRM470R03L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.03 OHM 1% 1W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206FRM470R03L Yageo
    PE1206FRM470R03L Yageo
    PE1206FRM470R03L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206FRM470R03L is described as RES 0.03 OHM 1% 1W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH