PE1206FRM470R012L Yageo
  • Part Number: PE1206FRM470R012L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.012 OHM 1% 1W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206FRM470R012L Yageo
    PE1206FRM470R012L Yageo
    PE1206FRM470R012L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206FRM470R012L is described as RES 0.012 OHM 1% 1W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM