PE1206FRM470R006L Yageo
  • Part Number: PE1206FRM470R006L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.006 OHM 1% 1W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206FRM470R006L Yageo
    PE1206FRM470R006L Yageo
    PE1206FRM470R006L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206FRM470R006L is described as RES 0.006 OHM 1% 1W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"