PE1206FRF470R007L Yageo
  • Part Number: PE1206FRF470R007L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.007 OHM 1% 1W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206FRF470R007L Yageo
    PE1206FRF470R007L Yageo
    PE1206FRF470R007L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206FRF470R007L is described as RES 0.007 OHM 1% 1W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM