PE1206FRF470R006L Yageo
  • Part Number: PE1206FRF470R006L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.006 OHM 1% 1W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE1206FRF470R006L Yageo
    PE1206FRF470R006L Yageo
    PE1206FRF470R006L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE1206FRF470R006L is described as RES 0.006 OHM 1% 1W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM