PE0805JRF7W0R02L Yageo
  • Part Number: PE0805JRF7W0R02L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.02 OHM 5% 1/4W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE0805JRF7W0R02L Yageo
    PE0805JRF7W0R02L Yageo
    PE0805JRF7W0R02L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE0805JRF7W0R02L is described as RES 0.02 OHM 5% 1/4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM