PE0805JRF7W0R025L Yageo
  • Part Number: PE0805JRF7W0R025L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.025 OHM 5% 1/4W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE0805JRF7W0R025L Yageo
    PE0805JRF7W0R025L Yageo
    PE0805JRF7W0R025L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE0805JRF7W0R025L is described as RES 0.025 OHM 5% 1/4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"