PE0805JRF7W0R01L Yageo
  • Part Number: PE0805JRF7W0R01L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.01 OHM 5% 1/4W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE0805JRF7W0R01L Yageo
    PE0805JRF7W0R01L Yageo
    PE0805JRF7W0R01L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE0805JRF7W0R01L is described as RES 0.01 OHM 5% 1/4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N