PE0805JRF070R039L Yageo
  • Part Number: PE0805JRF070R039L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.039 OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE0805JRF070R039L Yageo
    PE0805JRF070R039L Yageo
    PE0805JRF070R039L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE0805JRF070R039L is described as RES 0.039 OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH