PE0805JRF070R007L Yageo
  • Part Number: PE0805JRF070R007L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.007 OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE0805JRF070R007L Yageo
    PE0805JRF070R007L Yageo
    PE0805JRF070R007L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE0805JRF070R007L is described as RES 0.007 OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB