PE0603FRF470R068L Yageo
  • Part Number: PE0603FRF470R068L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.068 OHM 1% 0.4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE0603FRF470R068L Yageo
    PE0603FRF470R068L Yageo
    PE0603FRF470R068L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE0603FRF470R068L is described as RES 0.068 OHM 1% 0.4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT