PE0603FRF470R025L Yageo
  • Part Number: PE0603FRF470R025L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.025 OHM 1% 0.4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE0603FRF470R025L Yageo
    PE0603FRF470R025L Yageo
    PE0603FRF470R025L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE0603FRF470R025L is described as RES 0.025 OHM 1% 0.4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH