PE0603FRF470R018L Yageo
  • Part Number: PE0603FRF470R018L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.018 OHM 1% 0.4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE0603FRF470R018L Yageo
    PE0603FRF470R018L Yageo
    PE0603FRF470R018L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE0603FRF470R018L is described as RES 0.018 OHM 1% 0.4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE