PA2512FKF7T0R005E Yageo
  • Part Number: PA2512FKF7T0R005E
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.005 OHM 1% 3W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PA2512FKF7T0R005E Yageo
    PA2512FKF7T0R005E Yageo
    PA2512FKF7T0R005E is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PA2512FKF7T0R005E is described as RES 0.005 OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM