PA2512FKF7T0R004E Yageo
  • Part Number: PA2512FKF7T0R004E
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.004 OHM 1% 3W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 3,986
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PA2512FKF7T0R004E Yageo
    PA2512FKF7T0R004E Yageo
    PA2512FKF7T0R004E is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PA2512FKF7T0R004E is described as RES 0.004 OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM