PA2512FKF7T0R003E Yageo
  • Part Number: PA2512FKF7T0R003E
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.003 OHM 1% 3W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PA2512FKF7T0R003E Yageo
    PA2512FKF7T0R003E Yageo
    PA2512FKF7T0R003E is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PA2512FKF7T0R003E is described as RES 0.003 OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM