NKN7WSJR-91-4R7 Yageo
  • More about NKN7WSJR-91-4R7 Yageo
    NKN7WSJR-91-4R7 Yageo
    NKN7WSJR-91-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSJR-91-4R7 is described as RES 4.7 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.