NKN7WSJR-91-12R Yageo
  • More about NKN7WSJR-91-12R Yageo
    NKN7WSJR-91-12R Yageo
    NKN7WSJR-91-12R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSJR-91-12R is described as RES 12 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.