NKN7WSJR-91-0R56 Yageo
  • More about NKN7WSJR-91-0R56 Yageo
    NKN7WSJR-91-0R56 Yageo
    NKN7WSJR-91-0R56 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSJR-91-0R56 is described as RES 0.56 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK