NKN7WSJR-91-0R33 Yageo
  • More about NKN7WSJR-91-0R33 Yageo
    NKN7WSJR-91-0R33 Yageo
    NKN7WSJR-91-0R33 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSJR-91-0R33 is described as RES 0.33 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V