NKN7WSJR-91-0R24 Yageo
  • More about NKN7WSJR-91-0R24 Yageo
    NKN7WSJR-91-0R24 Yageo
    NKN7WSJR-91-0R24 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSJR-91-0R24 is described as RES 0.24 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM