NKN7WSJR-73-0R1 Yageo
  • More about NKN7WSJR-73-0R1 Yageo
    NKN7WSJR-73-0R1 Yageo
    NKN7WSJR-73-0R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSJR-73-0R1 is described as RES 0.1 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM