NKN7WSFR-73-2R7 Yageo
  • More about NKN7WSFR-73-2R7 Yageo
    NKN7WSFR-73-2R7 Yageo
    NKN7WSFR-73-2R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSFR-73-2R7 is described as RES 2.7 OHM 7W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM