NKN7WSFR-73-1R3 Yageo
  • More about NKN7WSFR-73-1R3 Yageo
    NKN7WSFR-73-1R3 Yageo
    NKN7WSFR-73-1R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSFR-73-1R3 is described as RES 1.3 OHM 7W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"