NKN7WSFR-73-16R Yageo
  • More about NKN7WSFR-73-16R Yageo
    NKN7WSFR-73-16R Yageo
    NKN7WSFR-73-16R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSFR-73-16R is described as RES 16 OHM 7W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"