NKN7WSFR-73-0R1 Yageo
  • More about NKN7WSFR-73-0R1 Yageo
    NKN7WSFR-73-0R1 Yageo
    NKN7WSFR-73-0R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSFR-73-0R1 is described as RES 0.1 OHM 7W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.