NKN5WSJR-73-22R Yageo
  • More about NKN5WSJR-73-22R Yageo
    NKN5WSJR-73-22R Yageo
    NKN5WSJR-73-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN5WSJR-73-22R is described as RES 22 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"