NKN5WSJR-73-0R68 Yageo
  • More about NKN5WSJR-73-0R68 Yageo
    NKN5WSJR-73-0R68 Yageo
    NKN5WSJR-73-0R68 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN5WSJR-73-0R68 is described as RES 0.68 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK