NKN500JR-73-0R15 Yageo
  • More about NKN500JR-73-0R15 Yageo
    NKN500JR-73-0R15 Yageo
    NKN500JR-73-0R15 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN500JR-73-0R15 is described as RES 0.15 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM