NKN400JR-73-2R2 Yageo
  • More about NKN400JR-73-2R2 Yageo
    NKN400JR-73-2R2 Yageo
    NKN400JR-73-2R2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN400JR-73-2R2 is described as RES 2.2 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM