NKN400JR-73-10R Yageo
  • More about NKN400JR-73-10R Yageo
    NKN400JR-73-10R Yageo
    NKN400JR-73-10R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN400JR-73-10R is described as RES 10 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK