NKN400FR-73-2R7 Yageo
  • More about NKN400FR-73-2R7 Yageo
    NKN400FR-73-2R7 Yageo
    NKN400FR-73-2R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN400FR-73-2R7 is described as RES 2.7 OHM 4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE